MEDIC KOLAGÉNOVÁ KÚRA V AMPULÁCH 7x2 ml

Cena5 - 10€ 

Popis produktu

7 DENNÁ REGENERAČNÁ KÚRA PRE SUCHÚ A UNAVENÚ POKOŽKU

KÚRA V AMPULÁCH PRE SVIEŽU A ELASTICKÚ POKOŽKU

Účinný koncentrovaný preparát s protivráskvým a liftingujúcim účinkom, s vysokým obsahom prírodného kolagénu, zabezpečuje intenzívne ošetrenie zrelej pokožky a zabraňuje jej starnutiu. Zvýšený obsah kolagénu má priamy vplyv na zvýšenie odolnosti pokožky, zastavuje proces vzniku vrások, zvyšuje elasticitu a hebkosť pokožky. Aktívne pôsobí proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Obsahuje 24h ABSORBER – HMH COMPLEX, ktorý ovplyvňuje správne celodenné pôsobenie preparátu. Intenzívne hydratuje, regeneruje pokožku a povzbudzuje ju k tvorbe vlastného kolagénu. Inovačná receptúra preparátu COLLAGEN INTENSIVE HYDRATION aktivuje multifunkčnú regeneráciu pokožky, expresne zlepšuje jej vzhľad. Špeciálne zvolená receptúra zabezpečuje optimálne fungovanie bez podráždenia pokožky.

Kolagén je jednou zo základných bielkovín podporujúcich  pokožku, zabezpečujúcich jej pevnosť a hydratáciu. Je zodpovedný za elasticitu a hebkosť pokožky a ostatných tkanív. Úbytok kolagénu spojený s procesom starnutia, spôsobuje zníženú hebkosť pokožky a zánik potných a mazových žliaz, ktoré udržujú rovnováhu pokožky.

Už od 25.roku života pokožka postupne zmenšuje tvorbu kolagénu, čo má za následok vznik vrások a ochabnutosť pokožky. Používanie prípravkov, ktoré obsahujú kolagén napomáhajú pozastaveniu a spomaleniu starnutia pokožky.

Účinky prírodného kolagénu:

hĺbková hydratácia a zjemnenie pokožky

vyhladenie mimických vrások a prevencia pred tvorbou nových

zlepšenie celistvosti pokožky

spomalenie procesu starnutia pokožky

navrátenie pôvodnej pigmentácie pokožky

urýchlenie procesu hojenia rán a vyhladenie jaziev rôzneho pôvodu

regenerácia vlasov a nechtov

napomáha liečbe krčových žíl

napomáha liečbe celulitídy

napomáha liečbe aknóznej pokožky

Preparát COLLAGEN INTENSIVE HYDRATION je vhodný aj pre pokožku hlavy ako ideálna výživa, ktorá posilňuje vlasy a zamedzuje ich vypadávaniu.

INDIKÁCIE:

Preparát je určený pre všetky typy zrelej pokožky, predovšetkým suchej, dehydrovanej so známkami starnutia alebo poškodenej slnečným žiarením. Použitie séra nevyžaduje aplikáciu ďalších ošetrujúcich prípravkov (nočný alebo denný krém), ich použitie sa však nevylučuje. Koncentrát je vhodný ako podklad pod make-up. V prvom mesiaci používania sa odporúča  jednotýždňová kúra. Táto sa môže následne zopakovať podľa potreby a aktuálneho stavu pokožky  niekoľkokrát ročne, bez vedľajších účinkov. Pre udržanie a znásobenie účinku je možné používať pravidelne každý mesiac.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Otvárať prelomením v najužšej časti ampulky. Uzatvorená ampulka je zárukou zachovania plnej efektívnosti  fungovania v nej obsiahnutých komponentov. Preparát obsahuje čistý kolagén, ktorý nanesieme priamo na suchú, ale očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu.V priebehu niekoľkých minút nastane samočinná absorpcia  preparátu do pokožky. Používať jedenkrát denne: pred nalíčením ráno alebo po dokonalom odlíčení večer.

7,46 € s DPH
Objednávacie číslo:782572
Dostupnosťskladom
Objednať Počet  ks
 

© Copyright 2011 Fortis. Všetky práva vyhradené.