MEDIC KÚRA V AMPULÁCH S KYSELINOU HYALURONOVOU 7x2 ml

Cena5 - 10€ 

Popis produktu

Kyselina hyaluronová 

Prípravok na redukciu vrások

7 denná kúra v ampulách na redukciu vrások

KÚRA V AMPULÁCH NA REDUKCIU VRÁSOK

Inovatívny prípravok s vysokým obsahom kyseliny hyaluronovej (0,3%) s protivráskovým a vypínajúcim účinkom, určený pre intenzívnu starostlivosť,  zlepšenie pružnosti a zastavenie procesu starnutia  pokožky.

Účinne zabraňuje tvorbe vrások, zlepšuje pružnosť a vzhľad pleti (pigmentácia), aktívne pôsobí proti nežiadúcemu pôsobeniu  slnečného žiarenia. Cieľom 7 dennej kúry je odstránenie a zmenšenie vrások (najmä medzi obočím, okolo očí, uší, pier a nosa) ako  aj korekcia kontúr tváre (zlepšuje hydratáciu a pevnosť pokožky tváre, krku, dekoltu, obočia, nosa, brady ale aj rúk a ďalších častí).

Kyselina hyaluronová viaže vodu, chráni pred vysúšaním, vyhladzuje a chráni vrchnú vrstvu pokožky. Nachádza se v organizme človeka ako prirodzená medzibunečná zložka. S pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá a pokožka stráca schopnosť viazania vody, čo môže byť bezprostrednou príčinou vzniku vrások.

Kyselina hyaluronová obsiahnutá v ampulách má tieto  výhody:

            nie je živočíšneho pôvodu

            nie je potrebné robiť testy na pokožke

            úplne sa vstrebáva

            efekty pôsobenia sú okamžité a prirodzené

Prednosti kúry :

Kyselina hyaluronová použivaná na redukciu vrások je syntetickým prípravkom, preto zmenšuje riziko vzniku alergických reakcií a dodáva okamžitý efekt. Je ľahko aplikovateľná a nie je potrebné vykonávať  kožné testy na alergické reakcie. Kúra dodá chýbajúcu dávku kyseliny hyaluronovej, ktorá navráti pleti správnu úroveň hydratácie tkanív pokožky, ktoré sú ničené emočnými prejavmi tváre ako aj starnutím.

Návod na použitie: Prelomením otvorte ampulu v najužšej časti. Ampula dodáva záruku zachovania plnej efektivity pôsobenia obsiahnutých prírodných zložiek. Prípravok nanášame na pripravenú, suchú pokožku tváre, krku, dekoltu, nie je potrebné vmasírovať. V priebehu niekoľkých minút nastupuje samočinné vstrebávanie prípravku do pokožky.

Doporučenie: Prípravok je vhodný pre všetky typy zrelej pleti, obzvlášť suchej, dehydratovanej, s príznakmi starnutia alebo poškodenej UV žiarením.  Používanie prípravku nevyžaduje aplikáciu iných kozmetických výrobkov.  Výrobok je možné používať aj ako podklad pod make up alebo pod krém na deň alebo noc. V priebehu prvého mesiaca odporúčame používať iba jeden týždeň. Kúru môžeme potom opakovať počas roka niekoľko krát v závisloti na potrebe bez vedľajších účinkov alebo pre lepší výsledok vždy jeden krát mesačne.

Zloženie: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Polyglyceryl – 10 Laurate, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Polyacrylate, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben.

7,46 € s DPH
Objednávacie číslo:782574
Dostupnosťskladom
Objednať Počet  ks
 

© Copyright 2011 Fortis. Všetky práva vyhradené.