ZIAJA SLIM/MULTIMODELING Balzam na telo bronzujúci 270 ml

Cenaod 5€ - do 10€ 

Popis produktu

Multimodeling / Slim

Balzam na telo bronzujúci

so zložkami pôsobiacimi zoštíhľujúco a proti celulitíde

Charakteristika:   Prípravok kombinuje účinky zložiek s rôznymi funkciami z oblasti kozmetológie a dermatológie. Obsahuje aktívne zložky so zoštíhľujúcimi a spevňujúcimi účinkami  a jemným bronzovým nádychom. Ľahká konzistencia balzamu a veľmi svieža vôňa poskytuje pocit komfortu a slobody.

Forskolín zo  žihľavy – zoštíhlenie:Stimuluje spaľovanie tukov a zabraňuje zhlukovaniu tukových buniek. Znižuje celulidítu, upravuje mikrokresbu kože a tela.

Kofeín/teofilín/teobromín – anticelulitídne účinky:   Tri vysoko účinné substancie obsiahnuté v aktívnych glykozaminoglykánoch. Urýchľuje proces lipolýzy odstraňovaním tukových zásob. Vďaka drenážnemu účinku  pôsobí zoštíhľujúco a  detoxikačne. Upravuje mikrocirkuláciu a zmenšuje opuchy. Glykozaminoglykány hydratujú pokožku, zvyšujú jej pružnosť a pevnosť.

Karnitín, koenzým A – detoxikácia:  Regulujú metabolizmus tukov, uľahčujúc vyplavovanie toxíkov a zabraňujú vzniku opuchov.

Kakaové a bambucké maslo, dihydroxyacetón:   upravujú sfarbenie kože, dodávajú jej rovnomerný odtieň opálenia bez vystavovania škodlivým lúčom slnečného žiarenia.

Použitie:  Balzam rovnomerne rozotrite na pokožku. Na lakťoch a kolenách použite menšie množstvo prípravku. Po každej aplikácii si umyte ruky. Vyhnite sa kontaktu s oblečením až do úplného vstrebania prípravku.  Efekt opálenia sa prejaví po 3-4 hodinách. Balzam používajte denne, až do získania optimálneho odtieňa pokožky.

Základné zložky:  forskolín zo žihľavy, karnitín, koenzým A, kofeín/teofilín/teobromín, kakaové maslo

Objem:  270 ml                                

Dermatologicky a alergologicky testované.

pH  prirodzené

6,93 € s DPH
Objednávacie číslo:703000
Dostupnosť1-3 dni
Objednať Počet  ks
 

© Copyright 2011 Fortis. Všetky práva vyhradené.